Son Destan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sondestan Hakkında Yardım, Video Oyunları, İpuçları, Karakter Gelişimi Hakkında Bir Çok Yardım Bulunmaktadır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sıkça Sorulan Sorular

YazarMesaj
Admin
Admin

Sıkça Sorulan Sorular Empty
MesajKonu: Sıkça Sorulan Sorular   Sıkça Sorulan Sorular I_icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 4:06 pm

[quote="PANiC"]İlk olarak bu soruları ve cevapları hazırlama zahmetinde bulunduğu için Gangfred, (Taygun) arkadaşımıza teşekkür ederim. Bende üzerine bir kaç ekleme yaparak sizinle paylaşmak istedim. Fikir tamamen Gangfred arkadaşımıza aiittir.

1-) Son Destan kapalı betası ne zaman açılacak ve ne kadar sürecek ?

Cevap= Son Destan kapalı betası 27 Kasım 2009 saat 10:00 da açılacak ve 3 gün sürerek 30 Kasım saat 10:00' da son bulucak.

2-) Kapalı Betaya kayıt yaptıran herkes oyunu oynayabilecek mi?

Cevap= Hayır, kayıt yaptıranlardan 2000 kişi seçilecek ve onlar kapalı betaya girebilecekler.

3-) Kapalı betadaki karakterler açık betaya, açık betadaki karakterlerde tam sürüme aktarılacak mı?

Cevap= Hayır, kapalı betadaki karakterler silinecek. Açık betaya 0 'dan başlanılacak ama açık betadaki karakterler tam sürüme geçirilecek.

4-) Kapalı betada son seviye kaç olacak?

Cevap= Son seviye 35 olacak.

5-) Kapalı betaya oyuncular neye göre seçilecek?

Cevap= Kapalı betaya seçimleri Joygame sistemi otomatik olarak yapacaktır. Üyelerin kapalı betaya kayıt tarihlerine göre üç kategoride yapılacaktır. Bu üç kategori; ilk üye olan grup, ikinci üye olan grup, üçüncü son dönemde üye olan grup olacaktır. Bu üç gruptan otomatik olarak sistem kapalı betaya katılacak oyuncuları seçecektir.

6-) Son Destan'ın açık betası ne zaman açılacak?

Cevap= Son Destan'ın açık betası 16 Aralık 2009 da açılacak.

7-) Son Destan tam sürüme ne zaman geçecek?

Cevap= Son Destan tam sürüme 28 Aralık 2009 da geçecek.

8-) Bu oyun yeni mi çıkacak yoksa başka bir oyunun Türkçeye çevrilmişi mi olacak?

Cevap= Son Destan, Karos online adlı oyunun Türkçe versiyonudur. Türklere özel bir server 'da diğer oyunla bağlantısı olmayacak farklı serverlara sahip olacak her ikiside.

9-) Oyunun indirme linklerini bulamadım nereden indirebilirim?

Cevap= İndirme linkleri henüz açıklanmadığı için indirilmiyor, oyunun indirileceği tarih size mail yolu ile bildirilicektir.

10-) Oyunun dosya boyutu ne kadar ?

Cevap= Oyunun dosya boyutu 768 mb. dır.

11-) Bilgisayarım bu oyunu kaldırırmı ?

Cevap= Aşağıdaki linke tıklayarak oyun sistem gereksinimlerine bakabilirisiniz;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.www.www.sondestanforum.hareketforum.net

Sıkça Sorulan Sorular
1 sayfadaki 1 sayfası